عضویت ویژه

با عضویت ویژه می توانید به فایل های بخش ویژه دسترسی داشته باشید، برای اینکه بتوانید در ماکزیمم عضو ویژه بشوید ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و اگر عضو سایت ماکزیمم هستید می توانید از اینجا اقدام به ورودنمایید.

دوره های آموزشی از بزرگترین دانشگاه های جهان و پروفسورهای برجسته ای چون باربارا کان، پیتر فیدر،و... هستند که در زمینه کسب و کار جزء اساتید برتر دنیا می باشند.

نکته مهم: با توجه به اینکه مطالب ماکزیمم، پیوسته هستند و در واقع دوره های آموزشی به ترتیب می باشند و صرفا یک مقاله آموزشی نیست لذا عضویت ویژه یکساله قرار داده شده است تا اعضای ویژه بدون دغدغه و استرس تمام شدن مدت اعتبار ویژه شان آموزش ها را گام به گام و اصولی طی کنند.
نکته مهم 2: هزینه ثبت نام در دوره های ماکزیمم بسیار بالاتر از رقم 300 هزار تومان است اما ماکزیمم برای شما عزیزان این رقم را در نظر گرفته است تا بتوانید با هزینه اندکی مطالب روز دنیا را در زمینه کسب و کار و توسعه فردی به دست بیاورید. لذا با یک حساب سرانگشتی در خواهید یافت که هزینه ثبت نام روزی 822 تومان برای رشد و توسعه تجارت تان خواهد بود و حتی هزار تومان نیز نمی شود

مدت عضویت ویژه 365 روز
هزینه عضویت ویژه 500 هزار-300 هزار تومان

 


در صورتی که هنوز در ماکزیمم ثبت نام نکرده اید، از این قسمت اقدام به ثبت نام نمایید.

برخی از دوستان ویژه

0 امتیاز

محمدرضا

محمدرضا محمدی

0 امتیاز